FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie naszej oferty, możliwości produkcyjnych oraz opcji współpracy.

Oferta produktowa

1. Jakiego rodzaju rośliny mamy w ofercie?

Leja specjalizuje się w produkcji sadzonek roślin ozdobnych – w tym przede wszystkim ponad 1.000 odmian róż. W naszej ofercie posiadamy inne krzewy i drzewa ozdobne oraz owocowe. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów.

2. W jakiej formie sprzedawane są nasze rośliny?

Oferujemy przede wszystkim rośliny z gołym korzeniem, a także pakowane oraz w doniczkach. W zależności od wybranego wariantu jakości rośliny pakowane posiadają najcześciej 3 lub minimum 2 pędy (zależnie od gatunku i rodzaju).

Dystrybucja, transport, usługi dodatkowe

1. Gdzie dostarczamy nasze produkty?

Realizujemy zamówienia na nasze rośliny na terenie Europy i Azji. W zależności od wolumenu zamówienia dobieramy optymalną cenowo formę transportu dla danej lokalizacji.

2. Jaką formę opakowania posiadają nasze produkty?

Nasza gama roślin przeznaczona dla klienta końcowego pakowana jest w ozdobne kartony, doniczki lub opakowania z foto-etykietami. Dla niektórych linii produktowych oferujemy specjalne ekspozytory w formie drewnianych regałów.

3. Jak długo zajmuje przygotowanie zamówienia?

Staramy się, by cały proces zamówienia – od konsultacji produktowych do doręczenia produktu był możliwie jak najkrótszy i maksymalnie bezpieczny dla transportowanych roślin. Czas przygotowania zamówienia zależny jest od wielu czynników, które zostaną omówione podczas rozmów początkowych.

Czy masz dodatkowe pytanie?

Jeśli odpowiedź na Twoje pytanie nie została udzielona w powyższej liście – napisz do nas wiadomość mailową używając poniższego formularza kontaktowego.

    x

    Formularz kontaktowy